Adil Işık By Mert Aslan NightZoom Abiye Koleksiyonu

Adil Işık Mert Aslan 2016 Yaz KoleksiyonuPastel tonda elbiseler,sofistike takımlar,romantik detaylar,iddialı stiller..NightZoom Styled By Mert Aslan İlkbahar/Yaz 2016 Koleksiyonu ile davetlerde ve partilerde olduğu kadar günlük stilinizde de fark yaratacaksınız.

Adil Işık pembe abiye elbiseSezonun soft tonları,uçuş uçuş silüetlerde hayat buluyor.Pembenin en zarif haliyle bezeli elbiselerle masallardan fırlamış gibi görüneceksiniz.Beyazın asil duruşunu tulumlarla biraraya getirerek hem rengin gücünü pekiştirecek hem de dikkat çekeceksiniz.

Adil Işık önü bağcıklı beyaz tulumKırmızı,değişen mevsime ayak uydurarak gelincik gibi canlı tonlarıyla karşımıza çıkıyor.Siyah bir kuşak detayı ise elbiseye tamamen ayrı bir boyut katıyor.

fiyonklu kolsuz kırmızı abiye elbise-Adil IşıkMavinin en güzel tonlarından olan bebe mavisi ise her ten rengine uyum sağlarken V yakalı kolsuz bir elbise ile birleşerek sezon davetlerinin gözde parçalarından oluyor.

Adil Işık bebe mavisi kuplu uzun elbise

Siyah Beyazla Zamansız Parçalar

Adil Işık Mert Aslan siyah beyaz elbiseSiyah beyaz parçalar zamansız görünümün anahtarı…Bütünüyle siyah olan ve beyazla zıtlığın gücünü yakalayan bu parçalar görünümünüze iddia katarken bağlamalı kuşaklar şıklığınızı tamamlıyor.Siyah beyazın bitmeyen birlikteliği romantik bir kesime sahip uzun elbise ile buluşarak stilinize güç katıyor.

Adil Işık Mert Aslan yelek elbise modelleri

Yelek Elbiselerle İddialı Bir Görünüm

Yelek elbiseler altın çağını yaşarken canlı bir fuşya tonu elbiseyi daha da çekici kılıyor.Farklı renkte aksesuarlar yerine tepeden tırnağa aynı renge bürünerek bütünlük yaratın.

Adil Işık straplez çizgili siyah beyaz abiye elbise

Modern Zaman Prenses Tarzı

Yatay ve dikey çizgiler,siyah ve beyazın eşsiz uyumuyla gösterişli bir davet şıklığı yaratıyor.Kontrast oluşturan pembe kuşak detayı ise modern zaman prensesi stilini tamamlıyor.

Adil Işık sarı abiye uzun yelekKoleksiyonun öne çıkan parçası bu canlı sarı tondaki yelek,fular yaka ile birleşerek hiç olmadığı kadar çarpıcı bir görünüm kazanıyor.

Ail Işık Mert Aslan-jakarli straplez elbise sariA kesim kolsuz elbiseler genç kızların düğün gibi önemli günler için aradıkları bir parça…Canlı renklerde tercih edeceğiniz bu elbiseleri topuklularla tamamlayın.

Adil Işık beyaz düşük omuzlu elbiseDüz kesim diz altı bir elbise sezonun etkileyici düşük omuz detaylarıyla birleştiğinde ortaya modern ve çarpıcı silüetler çıkıyor.

Bir Cevap Yazın