Boyner’den Mezuniyet Partisi Elbiseleri

Boyner fresh mavi mezuniyet elbisesi

Boyner,mezuniyet partisinde herşeyin eksiksiz olmasını isteyen genç hanımlara renkli,sofistike,trendy ve romantik tasarımlarla çeşitli seçenekler sunuyor.Aylar öncesinden düşünülmeye başlanan parti kıyafeti için Boyner,gecenin iddialı,renkli tarzlarını bir araya getirerek yepyeni modeller sunuyor.

Boner Fresh 2016 abiye mezuniyet elbiseleri

Boyner Fresh elbise ve çantalar,Lipsy London ve Liquorish elbiseler,Dune ayakkabı ve çantalar,Nine West ayakkabıları ve daha birçok markanın birbirinden farklı tasarımları ile mezuniyet gecesi için çok farklı ve zengin seçenekler sunuyor.

Boyner Fresh somon lise mezuniyet elbiseleriYeni mezunlar elbise ve aksesuar seçimleriyle isterlerse iddialı,isterlerse renkli ya da isterlerse romantik bir tarza bürünecekler.

Boyner ile Partiye Hazırlanın!

30 Haziran’a kadar mezuniyet partisi makyajını Boyner‘de YSL makyaj uzmanlarına ücretsiz olarak yaptırın.Ayrıca favori parti elbisenizin fotoğrafını #PartiyeHazırlan hashtag‘i ile Instagram‘da paylaşın.Elbisenizi tamamlayacak Swarovski bileklik kazanacak 3 kişiden biri olma şansını yakalayın.

Bir Cevap Yazın