Dolce Gabbana 2017 Abaya Koleksiyonu

dolce gabbana siyah nakışlı abaya modelleriDünyaca ünlü moda devi Dolce Gabbana,tesettür giyim sektörünün çok kazandırdığını farketmiş olmalı ki muhafazakar kesime yönelik özel bir abaya koleksiyonu hazırladı.

Dolce Gabbana abaya koleksiyonu 2017Daha önce DKNY’nin Ramazan ayına özel çıkardığı koleksiyonu ile başlayan serüveni şimdi de devam ediyor.H&M’nin tesettürlü bir modeli marka elçisi olarak aralarına katmasıyla devam eden bu durum, Dolce Gabbana’nın özel bir abaya koleksiyonu çıkarmasıyla moda dünyasında yeni bir anlayışın yerleştiğini bizlere gösteriyor.

dolce gabbana siyah çiçek işlemeli abayaÖnceki abaya koleksiyonunda siyah,beyaz ve bej renklerine ağırlık veren marka,bu sefer ise tam tersi rengarenk bir koleksiyon ile geliyor.Siyah parçaların yanında çoğunlukla Dolce&Gabbana ile bütünleşmiş irili ufaklı pembe çiçekler ve işlemelerin hakim olduğu koleksiyon, leopar desenleri ile de Arap ülkelerinde yine çok büyük bir ilgi göreceğe benziyor.

dolce gabbana leopar desenli abayaBakalım bu renkli koleksiyonu bizim ülkemizdeki hanımlar beğenecek mi? Bakalım bu koleksiyonların devamı gelecek mi? Bunu zaman gösterecek.

Bir Cevap Yazın