En Şık Tesettür Abiye Nişan Başı Modelleri

Pınar Şems gold nişan başı modelleriDüğünden önceki aşama nişan merasimidir malum..Bu özel günde tesettürlü bayanlar için nişan elbisesine en güzel uyan şık bir nişan başı yaptırmak gerekir.Ne tip türban modelleri seçeceğinde zorlanan hanımlar için birbirinden şık tesettür nişan başı modelleri hazırladık.Modellerden yola çıkarak size en uygun olan nişan başını seçebilirsiniz.

Pınar Şems nişan başı modelleriSeçeceğiniz türban modelinin nişan elbisenizle uyumlu olması gerekir.Uyumsuz bir türban modeli ile nişan elbiseniz de türbanınız da rüküş görünecektir.

Nişan Elbisesine Uygun Eşarp Modelleri

En Güzel Tesettür-Nişan-Başı-ModelleriNişana uygun olarak daha çok saten,ipek ve düz eşarp modelleri tercih edebilirsiniz.Eğer nişan merasimi dışarıda olacaksa gösterişli türban modelleri kullanmanız daha iyi olacaktır.Tesettür nişanlık için tercih edilen türban başları  aksesuarlı,incili ve taşlı modellerden oluşuyor.Çiçek aplikeli nişan başları da tesettürlü hanımlar tarafından ilgi görüyor.

Nisan-icin-turban-modelleriAbiye türban modelleri şık olmasının yanı sıra rahat da olmalıdır.Türbanınızın çok sıkı olmaması gerekiyor,yoksa bu özel gününüz tam bir kabusa dönüşecektir.Eşarbınızın saten kumaştan olması durumunda kayacağı için türban modelinizi yaptırırken mutlaka sıkı bir biçimde iğneletmeniz gerekecek.

En Güzel tesettür Nişan Başı ModelleriNişan başı modellerinde daha doğrusu nişan elbise modellerinde daha çok pudra,lila,mor,gold,mint,su yeşili,pembe,somon gibi renkler tercih ediliyor.Her sezon olduğu gibi bu sezonda da çiçek aksesuarları kullanılıyor.

tesettür lila nişan başı modeliTürban modelinin ön kısmına asetat koyup sert ve kalıplı durmasını sağlayabilirsiniz.Bu yöntem hem türban modelinizi şık gösterecek hem de kalıplı durmasını sağlayacaktır.

En Şık Tesettür Abiye Nişan Başı Modelleri” hakkında 2 yorum

 1. kader

  ben bu elbiseyi bütünüyle satın almakistiyorum sipariş veremedim yardımcı olurmusunuz acilhaber bekliyorum

  Cevapla
  1. admin Yazar

   Sitemizde satış yapılmamaktadır,eğer isterseniz Osmanlı Moda,Fatma Sevildi gibi özel tasarımcıların tesettür nişanlık modellerine sitelerinden bakabilirsiniz.İsteğinize göre nişan başını da yapıyorlar.

   Cevapla

Bir Cevap Yazın