Etiket arşivi: Akay XL gelinlik modelleri

Akay 2016 Büyük Beden Gelinlik Koleksiyonu

Akay büyük beden gelinlik modelleriHayatınızın en önemli ve en özel günü olan düğün merasimlerinde gelin adaylarını şık ve göz alıcı gösterecek Akay,büyük bedenli hanımlar için kişiye özel gelinlikler tasarladı.Büyük bedenli hanımların da bu gelinlik modelleriyle zarif ve şık olabileceğini vurgulayan Akay,bir İlk’e imza attı.

Akay dantelli büyük beden gelinlikOrjinal,zarif ve kaliteli tasarımlarından oluşan koleksiyonları ile Türkiye’nin önde gelen abiye ve gelinlik markalarından Akay,hazırladığı büyük beden gelinlik koleksiyonu ile farklı olduğunu herkese kanıtladı.Gelin adaylarının vücut yapısına ve tarzına göre gelinlikler tasarlayan marka,bu alanda öncülük ediyor.

Akay XL gelinlik modelleriAkay‘ın büyük beden gelinlik koleksiyonunda,gelinlerin bellerini ince gösteren iç bazlar,kullanılan soft ve uçuşan kumaşlar,kollarda dantel ve tril detaylar ön plana çıkıyor.

Akay büyük beden gelinlik koleksiyonuHem marka olup hem de haute couture çalışan tek firma olan Akay Gelinlik,modern ve romantik çizgisiyle gelin adaylarına çok özel bir düğün yaşatıyor.