Etiket arşivi: Aldo 2016 bootie modelleri

Aldo 2016 Sonbahar Kadın Ayakkabı-Çanta Koleksiyonu

Aldo 2016 sonbahar bot modelleriAldo’nun 2016 Sonbahar Koleksiyonu,yazdan sonbahara geçişi, şık ayakkabı ve çanta tasarımlarıyla karşılıyor.Aldo,yeni koleksiyonunda herkesin beğenebileceği ve stiline farklı yorumlar katabileceği cesur modelleri hayatımıza katıyor.

Aldo 2016 bilekten bağlı topuklu ayakkabı modelleriSonbaharın havasına uygun lüks deriler,gösterişli süetler havanın belirsiz olduğu ve ne giymekte kararsız kaldığımız günler için tasarlandı.Hem yazın son sıcaklarına hem de sonbaharın ilk yağmurlarına uygun renk tonları ve önü açık bootie’ler,sonbaharın ilk zamanları için ideal..

Aldo 2016 sonbahar kadın çanta modelleriTopuklu ayakkabılar,botlar,çizmeler,oxford ayakkabılar,sneakerlar,farklı zevklere hitap eden zengin ürün yelpazesine sahip Aldo’nun 2016 sonbahar sezonu çanta modelleri de en az ayakkabılar kadar şık ve çekici..

Aldo 2016 sonbahar siyah kadın bot modelleriKalın topuklu botlarda daha çok siyah rengin hakimiyetini görüyoruz.Siyahı camel,taba,vizon gibi renkler takip ediyor.Sivri topuklu bootie’ler ise özellikle abiye kıyafetleriniz altında oldukça şık duracak.Önü açık Aldo bootie‘ler ise mevsim geçişlerinde kurtarıcımız olacak.

Aldo 2016 sonbahar kadın bot modelleriBuraya kadar açıklamalarımızdan sonra sıra Aldo‘nun 2016 sonbahar kadın ayakkabı-çanta modellerine bakmaya..

Aldo 2016 sonbahar kadın botları