Etiket arşivi: pratik hazır şallar

Aişe Tesettür Abiye Şal Modelleri 2019

gumus-simli-drapeli-hazir-abiye-sal-95 TL

Nişan,kına,düğün gibi özel günlerde giyilen şık abiyeleri tamamlayan abiye şallar,özel gün ve davetlerin en önemli parçalarındandır.Tesettürlü hanımların böyle özel günlerde kıyafetinin tamamlayıcısı saçı değil eşarp/şal/baş örtüsü gibi aksesuarlarıdır.

mor-drapeli-bandana-sal-95 TL

Hanımlara kolaylık sağlayan hazır abiye şallar konusunda farklı seçenekler sunan Aişe tesettür,abiye eşarp,hazır türban,hazır duvak,hazır bone konusunda uzmanlaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Kalıpları,kesimleri ve trend modelleriyle sezonun moda abiye elbiselerine göre tasarlanmış abiye şallar,tekrar kullanıma uygun olmasıyla bu konuda hanımlara büyük kolaylık sağlıyor.

siyah-gold-payetli-buzgulu-bandana-hazir-abiye-sal-90 TL

Başınıza kolay bir şekilde tesettür abiye şallarla kendinizi özel günlerde rahat hissederken aynı zamanda çok şık görüneceksiniz.Kadının en güzel süsü olan hazır abiye şallar,aisetesettur.com farkıyla tesettürlü hanımlara sunuluyor.

pudra-tacli-sal-abiye-65 TL

Abiye ve diğer şallar aisetesettur.com’da anti bakteriyel ürünlerden üretilip dokuma tezgahlarında özenle dokunuyor.Şalları kaymaz özellikte olup çeşitli renk ve modelleri ile göz kamaştırıyor.

bej-sarkacli-payetli-gupurlu-hazir-abiye-sal-120 TL

Sitede abiye şallar arasında simli,mıknatıslı,payetli,güpürlü ve drapeli modeller yer alıyor.2019 sezonunda en çok dikkat çeken abiye şal modelleri işlemeli ve parlak modeller olup bu işlemeler düz renk kumaş üzerine işleniyor.

Kıyafetimle Uyumlu Şalı Nasıl Seçmeliyim

lacivert-gold-islemeli-gupurlu-hazir-sal-70 TL

Bir davette dikkat çekmek istiyorsanız abiye şalınızın kıyafetinizle uyum içerisinde olması gerekir.Abiye şal kıyafetinizle uyum sağlamazsa hiçbir anlam ifade etmez.Kıyafetiniz sade ve kendine özgü motifler taşıyorsa şallarınız da renk ve desen olarak aynı orantıda olmalı..Renkli elbiseye alakasız renkli abiye şal takmamalıdır.

siyah-ekru-tas-islemeli-bandana-hazir-abiye-sal-80 TL

Hazır şallarda çok fazla aksesuar kullanılmamalı,çünkü şalın kendisi zaten iddialı olduğu için fazladan aksesuar sizi rüküş gösterecektir.İçerisinde zıt renkler olan abiyeleri tercih edebilirsiniz.lacivertin üzerine toprak tonlarını vurgulayabilir,kırmızının üzerine siyah bir şal kullanabilirsiniz.Yeşilin üzerine hardal tonlarını tercih edebilirsiniz.

bej-abiye-sal-modelleri-80 TL

Tesettür giyim sitelerinde satışı yapılan abiye modellerine baktığımızda görüyoruz ki bu modellerin tamamlayıcısı olarak onlarla renk ve kumaş olarak bire bir uyumlu hazır şallar kullanılıyor.

somon-gold-payetli-abiye-sal-80 TL

Şal kavramını yeniden yorumlayan Aişe tesettür,geleneksel ile modern arasında kalmaksızın gönül rahatlığıyla seçimini yapabileceğiniz ürünler ortaya koyuyor.Pratik bir şekilde hazırlanmanızı sağlayan bu hazır abiye şalları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.