Etiket arşivi: roman 2017 kokteyl elbiseleri

Roman 2017 Yeni Sezon Gece Elbisesi Modelleri

roman-2017-gece-elbiseleriBayan giyim ve aksesuar ürünleri satışı yapan ünlü marka Roman,her sezon olduğu gibi bu sezonda da farklı tasarımlara imza atarak başarısını bir kez daha kanıtlıyor.Günlük giyimin yanı sıra gece davetlerinin vazgeçilmezi abiye kıyafetlerle de göz kamaştırıyor.

roman-siyah-abiye-elbiseBalo,kokteyl,düğün gibi önemli günlerinizde giyebileceğiniz en şık abiye modellerini tasarlayan marka,bu sezonda da göz alıcı gece elbiseleriyle hanımlara göz kırpıyor.Başrolde siyahın olduğu abiye modellerinde kırmızı,gold,yeşil,gümüş renklerine de rastlıyoruz.

Dönemsel esintilerin ve vintage ruhunun yansıtıldığı tasarımlarda metalik ve ışıltılı kıyafetler şehir hayatına uyarlanırken Rönesans dönemini anımsatan figürler ve elbiseler yeni sezon koleksiyonun retro tarzına gönderme yapıyor.Koleksiyondaki diğer vurgular ise nakış ve aplikeler..

roman-kirmizi-mini-abiye-elbiseRoman‘ın iddialı parçalarından oluşan abiye modelleri,jakarlar,3 boyutlu aplikeler ve tüllerle feminenliği ortaya koyuyor.Tasarımlarıyla modern ve güçlü bir kadının profili çizen Roman,sizleri geçmişte bir yolculuğa çıkarıyor.