Kategori arşivi: Büyük Beden Abiyeler

Büyük bedenli hanımlar için abiye elbise modelleri,abiye takımlar

Modaysa 38-60 Beden İndirimli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

onu-dantel-arkasi-fiyonk-detayli-saks-abiye-modaysaSon yıllarda farklı modelde ve tarzlarda tesettür abiye modelleri tasarlayan marka ve tasarımcıların sayısı hızla artış gösteriyor.Artık her renkte,her modelde ve tarzda abiye modelleri bulabileceğiniz tesettür giyim sektörü,farklı zevklere sahip tesettür hanımlara hitap ediyor.

gupur-detayli-abiye-elbise-murdum-modaysaTesettür abiye modellerinde oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan markalardan birisi de Modaysa..38 beden ve 60 beden arası abiye modelleri bulunan marka,büyük bedenli tesettürlü hanımlara da hitap ediyor.Zarif ve naif duruşa sahip abiyeleriyle göz kamaştıran Modaysa,özel günlerinizde şık olmanızı sağlayacak.

gupur-detayli-abiye-elbise-yesil-modaysaNefes kesen detaylarıyla göz kamaştırıcı olmanızı sağlayacak Modaysa abiye modelleri,geniş renk yelpazesiyle de dikkat çekiyor.Özel davetlerde bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak abiyeler,büyük bedenli tesettürlü hanımların da imdadına yetişecek.

Sezon trendlerini tasarımlarına başarılı bir şekilde yansıtan Modaysa,siyah,bordo,mürdüm,yeşil gibi bir çok rengi tasarımlarında kullanıyor.Hem koyu renklerde hem de canlı renklerde abiye modelleri bulunan Modaysa,indirimli abiye modelleriyle her sezon göz kamaştırıyor.

yakasi-ve-manseti-gold-sifon-abiye-elbise-modaysaModaysa 38-60 beden tesettür abiye elbise modellerini galerimizden yakından inceleyebilirsiniz.

Mislina Tesettür Kapalı Abiye Elbise Modelleri

dantelli-abiye-elbise-vizon-mislinaNişan,düğün merasimlerinin bayramdan sonra artacağı malum..Nişanı,düğünü olacak gelin adayları ve bu özel günlerde ne giyeceğim telaşına girmiş tesettürlü hanımlar,Mislina‘nın kapalı abiye elbise modellerine bakarak nasıl bir abiye elbise alacağına karar verebilirler.

pullu-balik-abiye-elbise-saks-mislinaMislina’nın abiye elbise modellerinin çeşitli olması ve renk yelpazesinin geniş olması,tesettürlü bayanların çok hoşuna gidecek.Üstelik büyük bedenli hanımlara hitap eden abiye modelleri de mevcut..

payetli-abiye-elbise-saks-mislinaHer zevke ve bedene hitap eden Mislina abiye elbiseler,farklı kesim ve tarzıyla dikkat çekiyor.Dantel ve güpür detaylı,şifon detaylı,payetli ve pelerinli,incili abiye modelleri Mislina tasarımlarında ön plana çıkıyor.

dantelli-abiye-elbise-beyaz-mislinaPrenses kesim abiye elbiselerin yanısıra balık abiye elbiseler de Mislina‘nın 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda yer alıyor.Her yaştan hanıma hitap eden Mislina abiyelerle özel davetlerde ışıldayacaksınız.

2016 Yeni Sezon Büyük Beden Tesettür Mezuniyet Elbiseleri

nesrin emniyetli gold işlemeli büyük beden abiyelerDüğün sezonu açıldı,bu özel günlerde giymek için abiye elbise arayışına girmiş tesettürlü büyük beden hanımlar,bu yazımızı okumadan geçmeyin.Sizler için hazırladığımız büyük beden abiye elbise modelleri yeni sezon trendlerine göre hazırlanmış.Herkesin kıyafet derdine düştüğü şu günlerde büyük bedenli hanımların işleri daha zor..Malum bedenlerine göre abiye elbise bulmak onlar için daha zor..

Tesettür büyük beden mezuniyet elbiseleri 2016Hem tesettür ölçülerinde hem de şık gösterecek bir kıyafet istiyorsanız tam yerindesiniz.Sizlere bu arayışta yol göstermesi amacıyla 2016 yeni sezon büyük beden tesettür abiyelerden oluşan bir katalog hazırladım.

Saliha büyük beden tesettür mezuniyet elbiseleriÇeşitli tesettür giyim markalarının büyük beden abiyeleri görülmeye değer..Saliha,He&De,Nesrin Emniyetli,Jazzline,Zehrace,Bürün gibi markaların abiyelerinden oluşan modeller zengin renk yelpazesine sahip…Siyah,lacivert,mürdüm,bordo,yağ yeşili,ekru,mercan,somon,pudra,kırmızı gibi çeşitli renkleri olan 2016 yeni sezon büyük beden mezuniyet elbiseleri, 42-54 beden aralıklarında Modanisa‘da satışa sunuluyor.