Kategori arşivi: Diğer

Gelin saçı ve makyajı,eşarp ve şal modelleri,takı modelleri

Davetliler İçin En Güzel Düğün Ve Nikah Şekeri Örnekleri

gold-tomurcuk-kutu-nikah-sekeriEvlenmeyi düşünen çiftlerin düğün hazırlıkları içinde olan nikah şekerleri de üzerinde düşünülmesi gereken ince bir ayrıntıdır diyebiliriz.İçinde badem olan nikah şekerleri artık klasik bir ritüel haline dönüştü diyebiliriz.Fakat artık günümüzde daha modern ve daha şık nikah şekerleri tasarlanmaya başladı.

dantelli-lavanta-kesesiDüğün yada nikah sonrası  nikah şekerlerinin  dağıtılmasının yegane amacı,o mutlu güne iştirak eden ziyaretçilere anlamlı bir anı bırakmaktır.Nikaha gelen misafirlere verilen nikah şekerleri belki de onların vitrinlerini süsleyecektir.

lavanta-kolonyasi-nikah-sekeriNikah şekerleri,vanilyalı,çikolatalı,beyaz,gümüş,renkli bademlerden ya da sadece çekirdek kahvelerden olabileceği gibi lavanta ve kurutulmuş güzel kokulu otlardan da hazırlanabilir.Gerisi tamamen tercihinize göre hatıra objelerle birleştirmeye kaldı.Bu objeleri kutu,kavanoz,magnet,kese olarak sıralayabiliriz.

bisiklet-objeli-bademli-nikah-sekeriSon günlerde düğün gününü özel kılabilecek nikah şekerleri içerisinde özel not  bulunan nikah şekerleri geliyor.Yazılabilecek notlar arasında ”mutluluğumuzu paylaşmak istedik”,”geldiğiniz için teşekkür ederiz”,”bu özel günü unutmamanız dileğiyle”,”bize hiçbir güç engel olamadı” gibi ilginç cümleler ile düğün şekerlerine farklılık katılabilir.

ask-cikolatasi-nikah-sekeriNikah şekeri-düğün şekeri seçimlerinde alternatifler;

  • Lolipop şekerler
  • Gelin-damat kurabiyeler
  • Klasik badem şekerli gelin damatlar
  • Büfe içine yerleştirilebilecek biblo aksesuarlar
  • Melek figürleri
  • Cam şişeye özel notlar
  • Mumluklar
  • Özel sepetler
  • Sandık şeklinde nikah şekerleri
  • Dolap süsleri

sosyete-sekeri-lolipop-nikah-sekeriBu kadar çok seçenek arasından seçim yapmak epey zor..Paylaştığımız nikah şekeri türlerini Oleg Cassini’de bulabilirsiniz.

Davetliler için en güzel düğün  ve nikah şekeri örneklerini galerimizde bulabilirsiniz.

Ariş Pırlanta’dan Renkli Takı Modelleri

Ariş pırlanta renkli taşlı kolyeMücevherde coşkulu,dinamik formdaki modellerden hoşlanan hanımlar için tasarlanan, alımlı görünümleriyle cezbeden renkli kolye ve küpe modelleri Ariş Pırlanta‘da hanımları bekliyor.

Ariş Pırlanta Renkli KolyeSitrin,peridot,topaz,ametist,turkuaz gibi taşların kullanıldığı renkli pırlanta kolye ve küpe modelleri,doğanın renklerini yansıtırken değerli taşların enerjilerini de taşıyor.Ariş Pırlanta’nın ”Gerçek kalite,doğru fiyat’‘anlayışıyla onlarca şık tasarımdan oluşan mücevher modelleri,Ariş mağazalarında ve online sitesinde sizleri bekliyor.

Ariş Pırlanta Renkli Küpe ModelleriAriş‘in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini Facebook(Ariş Pırlanta Sanatı),Twitter(ArisPirlanta) ve İnstagram(aris_pirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Ariş pırlanta renkli kolye modelleriAriş 2016 Pırlanta Kolye ModelleriOldukça geniş bütçeye sahip kişilere hitap eden Ariş pırlanta takı modelleriyle ışıltınızı yansıtın.En renkli,fantezi,modern ve şık mücevherlerle farklı bir hava yakalayın.