Kategori arşivi: Takı Modelleri

Abiye takı modelleri ve nişan-düğün takıları

Ariş Pırlanta’dan Renkli Takı Modelleri

Ariş pırlanta renkli taşlı kolyeMücevherde coşkulu,dinamik formdaki modellerden hoşlanan hanımlar için tasarlanan, alımlı görünümleriyle cezbeden renkli kolye ve küpe modelleri Ariş Pırlanta‘da hanımları bekliyor.

Ariş Pırlanta Renkli KolyeSitrin,peridot,topaz,ametist,turkuaz gibi taşların kullanıldığı renkli pırlanta kolye ve küpe modelleri,doğanın renklerini yansıtırken değerli taşların enerjilerini de taşıyor.Ariş Pırlanta’nın ”Gerçek kalite,doğru fiyat’‘anlayışıyla onlarca şık tasarımdan oluşan mücevher modelleri,Ariş mağazalarında ve online sitesinde sizleri bekliyor.

Ariş Pırlanta Renkli Küpe ModelleriAriş‘in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini Facebook(Ariş Pırlanta Sanatı),Twitter(ArisPirlanta) ve İnstagram(aris_pirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Ariş pırlanta renkli kolye modelleriAriş 2016 Pırlanta Kolye ModelleriOldukça geniş bütçeye sahip kişilere hitap eden Ariş pırlanta takı modelleriyle ışıltınızı yansıtın.En renkli,fantezi,modern ve şık mücevherlerle farklı bir hava yakalayın.