Kategori arşivi: Gelin Aksesuarları

Gelin çiçekleri,duvak modelleri ve diğer gelin aksesuarları

Oleg Cassini’den En Zarif Düğün ve Gelinlik Aksesuarları

En Geniş Düğün Ve Gelinlik Aksesuarları Koleksiyonu Oleg Cassini’de!

Oleg cassini 2016 duvak modelleriHer yaşa ve tarza uygun şık duvaklar,dantelli kepler,inci ve kristallerle süslü saç tokaları,eldivenler,bolerolar,ayakkabılar ve tüm dekoratif detaylar Oleg Cassini‘nin aksesuar koleksiyonunda bir araya geliyor.Türkiye’nin en geniş seçeneklerine sahip aksesuar koleksiyonundaki parçalar,gelinlerin tarzını belirliyor ve herşeyin mükemmel olmasını sağlıyor.

Oleg Cassini düğün-gelin aksesuarlarıGelin adayları,hayallerini gerçeğe dönüştüren modellerin yanı sıra tarzlarını ortaya koyan aksesuarlarla da gelinliklerini tamamlıyorlar.Oleg Cassini,sadece şık gelinlik modelleriyle değil en zengin aksesuar koleksiyonuyla da gelinlere ilham veriyor.

Oleg Cassini gelin saç akasesuarlarıDuvaklar gelinliğin vazgeçilmez parçaları arasında ilk sıralarda yer alıyor.Oleg Cassini koleksiyonunda duvak modelleri içerisinde hem çift katlı ve düz tül modelleri,hem kenarları incecik boncuk veya saten biye detaylı duvakları hem de dantel bordürlü görkemli katedral duvakları bulmak mümkün..Dantel kepler,swarowski taş ve incilerle süslü saç bantları ile tarak tokalar,çiçek ve yaprak motiflerinin hakim olduğu saç aksesuarları duvağa alternatif arayan yada duvağını farklı bir detay ile tamamlamak isteyenlere çeşitli seçenekler sunuyor.

Oleg Cassini gelin buketleriÖzellikle kır düğünü ve sahil kenarında evlenecekler için kumaş çiçeklerden oluşan taçlar ideal..Pastel renklerdeki taçları,onlarla uyumlu gelin buketleri ile tamamlayabilirsiniz.

Oleg Cassini oval dantelli gelin kepiBilekten dirseğe 3 farklı boy seçeneği ile şık dantelli eldivenler,dantel bolerolar ve ışıltılı kemerler zarif fakat sade bir gelinlik modeli tercih eden gelin adaylarının stilini tamamlıyor.Kolyeler,küpeler ve diğer ışıltılı takılar da koleksiyonda öne çıkıyor.

Oleg Cassini lila çiçekli gelin ayakkabısıKişiye özel esprili gelin ayakkabıları da Oleg Cassini’de..Topuklu,platform ve dolgu topuk seçenekleri ile pek çok model bulunuyor.Üzerine gelin ve damadın isminin yazılabildiği esprili modeller,özel tasarım resimli seçenekler de gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Oleg Cassini teraryum yuvarlak cam yüzük kutusu

Oleg Cassini çuval bezinden yüzük yastığıDüğünü peri masalına dönüştürecek diğer dekoratif detaylar da Oleg Cassini‘de..İşlemeli saten keseler,teraryum şeklinde tasarlanmış bohem yüzük kutuları,misafirler için anı defterleri,ahşap yazılar,düğün pastası süsleri,şamdanlar,bez çantalar Oleg Cassini‘de bir araya geliyor.