Forever New 2016 Abiye Portföy Çanta Modelleri

forever-new-stella-kutu-portfoy-cantaStil sahibi kadınların vazgeçilmezi portföy çantalar,gündüzden geceye şıklığınızı tamamlarken kombinlerinize ışıltı ve renk katıyor.Portföy çantalar kıyafetlerinizle bir bütün oluşturuken aynı zamanda size feminen,elegan ve zarif bir görüntü katıyor.

forever-new-gumus-islemeli-portfoy-cantaPortföy çanta modellerinin en kullanışlı özelliği,abiye kıyafetleriniz ve gece elbiseleriniz ile kombinleyebileceğiniz gibi aynı zamanda şık bir iş kıyafeti ya da resmi bir elbise ile de kombinleyerek şıklığınızı tamamlayabilmeniz..

forever-new-cadence-gumus-islemeli-portfoy-cantaForever New 2016 abiye portföy çantalarla gecenin yıldızı siz olacaksınız! Her biri mücevher görünümünde olan birbirinden gösterişli gece çantaları kıyafetinize mükemmel ve çarpıcı bir dokunuş katacak.Mezuniyet balosu,bir düğün akşamı,katıldığınız bir kokteyl veya kız kıza yapılan bir eğlence..Mekan ve etkinlik ne olursa olsun,ışıl ışıl parlayan Forever New portföy çanta modelleri ile gecenin en dikkat çekici kadını siz olacaksınız.

forever-new-kirmizi-metal-sapli-portfoy-cantaÇantalarda kullanılan renkler ise başta siyah,bordo olmak üzere kahve,metalik dore ve gümüş,pembe,krem,ten rengi ve kırmızı…Özellikle kutu şeklindeki ışıltılı gece çantalarına hayran kalmamak elde değil..

 

Bir Cevap Yazın