HAKKIMIZDA

”İndirimli Abiyeler Blog” yerli ve yabancı markaların abiye,gelinlik,nişanlık ve eşarp modellerinin tanıtımını yapan tek yazarlı bir kadın blog’udur.

Sitemiz en güncel indirimli abiye modelleri ve koleksiyonlarının tanıtımını yaparak tüm abiye markalarının en güzel ve en yeni abiye kıyafetlerini sizlerin beğenisine sunuyor.

www.indirimliabiyeler.com bloğumda yeni sezon Armine,Aker,Kayra,Setrms,Tekbir,Alvina,Pınar Şems,Minel Aşk,Avenna,Tuğba Venn,Sefa Merve,Tozlu Giyim,Moda Nisa gibi tesettür giyim markalarının abiyelerinin yanı sıra Pronovias,Oleg Cassini,Roman,Adil Işık,Mango,Koton gibi giyim markalarının ve alışveriş sitelerinin en yeni koleksiyonlarını takip edebilir,sezon sonu ve outlet indirimli abiye fiyatlarını öğrenebilir,abiye kombinler,abiye türban modelleri ve en yeni eşarp modellerini görebilir,gelinlik,nişan elbisesi ve kına elbisesi modellerine bakabilir,fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Web sitemizin mobil versiyonu ile nereden isterseniz isteyin size özel modellere ve en yeni abiye kıyafetlerine ait en güncel yazılara ve görsellere ulaşabileceksiniz.Ayrıca tüm sosyal medya hesaplarımıza ulaşabileceğiniz gibi bu hesaplardan bizlere istediğiniz soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

SORULARINIZ İÇİN; indirimliabiyeler@gmail.com’dan bana ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİR HATIRLATMA: Sitemizde satış yapılmamaktadır,sadece bilgilendirici ve tanıtım amaçlı yazı ve görseller paylaşılmaktadır.