Hilal Baş 2016 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Hilal Baş Happy Organze Tesettür Abiye Elbise ModelleriGöz alıcı tasarımların hakim olduğu Hilal Baş 2016 koleksiyonunda ilk bakışta abiye elbiseler dikkat çekiyor.Hilal Baş imzalı zarif elbiseler tesettürlü hanımların favorisi olmaya aday..Bu göz alıcı elbiselerin içinde kendinizi bir kuğu gibi hissedeceksiniz.

Hilal Baş Pelerinli Somon Abiye ElbiseFarklı çizgilere sahip abiye koleksiyonuna sahip olan Hilal Baş,her sezon olduğu gibi bu sezonda da hünerini konuşturuyor.Renkli abiye modelleriyle tesettürlü hanımların keyifli vakitler geçirmesini amaçlayan tasarımcı,bütün canlı ve enerjik tonları tasarımlarına taşımış.

Hilal Baş Mor Abiye Elbise Somon,mint,zümrüt yeşili,fuşya,bordo,pudra,gold,mercan gibi canlı renkleri kullanan tasarımcı,klasik renk siyahtan hoşlanan hanımları da düşünerek bu renkte abiye elbiseler de hazırlamış.

Hilal Baş Happy Organze Siyah-Pudra Abiye ElbiseHilal Baş 2016 tesettür abiye elbise modelleriyle kendiniz kadar çevredenizdekileri de enerjinizle aydınlatın,şıklığınız ve zerafetinizle göz kamaştırın.

Bir Cevap Yazın