İpekyol 2016 Zeynep Tosun Abiye Tasarımları

İpekyol Zeynep Tosun 2016 Abiye KoleksiyonuGenç neslin sevilen tasarımcılarından Zeynep Tosun,her sezon hazırladığı tasarımlarla görenleri kendine hayran bırakıyor.Tasarımcının en son geçtiğimiz haftalarda Mercedes-Benz istanbul Fashion Week kapsamında tanıttığı etnik koleksiyon tam anlamıyla harikaydı! Üstelik Tosun‘un marifetleri bununla da sınırlı değil,2016 İlkbahar/Yaz sezonunda İpekyol için çok özel bir couture koleksiyona imza atıyor.

İpekyol kırmızı kalın kemerli straplez abiye elbiseYaz davetlerinin vazgeçilmezi olacak Couture koleksiyon,her daim çekici ve zarif olmak isteyen İpekyol kadınlarına şıklık vaat ediyor.21 parçadan oluşan koleksiyonda her vücut tipine uygun kokteyl elbiseler,zarif abiyeler,mezuniyet baloları ve özel davetler için göz alıcı parçalar yer alıyor.İpekyol için hazırladığı koleksiyonda feminen bir tarz sergileyen Zeynep Tosun,davetlerde bakışları üzerinizde toplayacak tasarımlarla dikkat çekiyor.

İpekyol Zeynep Tosun çapraz askı detaylı abiye elbiseBu sezon koleksiyonunda feminen ve romantik bir kadın portresi çizen tasarımcı,omuz ve bel kısmı püskül detaylı dantel aplikeli abiyeler,babydoll kokteyl elbiselerinin yanında peplum,derin yırtmaç.sırt ve yaka detaylarıyla zenginleşen tasarımlarla karşımıza çıkıyor.İşleme ve peplum detaylarıyla dikkat çeken zarif kokteyl elbiseleri,farklı omuz detaylarıyla gözümüze çarpıyor.

İpekyol Zeynep Tosun siyah püsküllü abiyeKrep,tül,Fransız dantel ve payet karışımlı kumaşlardan oluşan abiyeler,yazın sevilen renkleri ile süsleniyor.

Bir Cevap Yazın