Işıl Reçber’den Şık Abiye Elbise Ve Ayakkabılar

Işıl Reçber 2016 abiye elbise modelleriGiydiği her kıyafetle bütün gözleri üzerinde toplayan,cemiyet hayatının sevilen ismi Işıl Reçber,kendi ismini verdiği giyim ve ayakkabı koleksiyonları ile moda dünyasına adımını atıyor.

Işıl Reçber tül detaylı abiye elbiseRüya gibi kıyafetleri podyumlarda fırtına estiren,Zeynep Kartal ile işbirliği yapan Işıl Reçber,özel gün ve geceler için gösterişli elbiselerin yanı sıra günlük şıklığı yansıtan blazer ceket,cigarette pantolon,tulum,kalem etek,dantel şort,gömlek ve şık elbiseler hazırlıyor.Düz renklerin yanı sıra leopar gibi güçlü desenlerin de yer aldığı Işıl Reçber By Zeynep Kartal Koleksiyonu göz kamaştırıyor.

Işıl Reçber 2016 abiye ayakkabı koleksiyonuHer zaman yüksek topuklularla görmeye alışık olduğumuz Işıl Reçber,kendi ayakkabı zevkini yansıttığı Işıl Reçber For Casavie Koleksiyonu ile kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlara hitap ediyor.

Işıl Reçber 2016 ayakkabı modelleriÖzel üretim derilerin kullanıldığı koleksiyon,hem model hem de kalite açısından dünya markalarıyla yarışıyor.Tasarım ayakkabılar sadece Lidyana‘da satışa sunuluyor.

Bir Cevap Yazın