LC Waikiki Ortaokul-Lise Mezuniyet Balosu Özel Koleksiyonu

LC Waikiki Mezuniyet Balosu Özel KoleksiyonuBüyük bir heyecanla beklenen mezuniyet baloları için özel bir koleksiyon düzenleyen LC Waikiki,ortaokul ve liseden mezun olan genç kız ve genç erkekler için kıyafetler tasarladı.Şık detaylı elbiseler,cool ceketler ve daha fazlası bu koleksiyonda..

LC Waikiki çiçek desenli romantik balo elbisesiGenç kızlar için romantik elbiseler,genç erkekler için ise kravatlı gömlekler,pantolonlar,tişörtler ve ceketler LC Waikiki‘de sizleri bekliyor.Genç kızların ve genç erkeklerin hayatlarının en önemli anlarına eşlik edecek birbirinden güzel kıyafetler LC Waikiki‘de çok uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

LCW mezuniyet gecesi kıyafetleriLC Waikiki‘nin mezuniyet balosu için hazırladığı bu özel koleksiyonda ürün yelpazesi maalesef oldukça kısıtlı..Mezuniyet kıyafetlerinde model ve renk olarak çeşitlilik mevcut değil..Bu özel gün için biraz daha fazla kıyafet tasarlansaydı sonuç daha güzel olurdu.Siz ne düşünüyorsunuz? Bu kıyafetler sizin için de yeterli mi?

 

Bir Cevap Yazın