Machka 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

machka-2017-kadin-giyim-koleksiyonuFeminen ve göz alıcı tasarımların şık detaylarla birleştiği Machka 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu bu sezona damgasını vuracak.Asil görünümlü şık kıyafetler 70’li yılların modasıyla harmanlanarak yeniden yorumlanıyor.

machka-2017-kurk-yakali-mor-kabanDetaylı işlemelerden oluşan swarovski kristal işleme panelli ve bordürlü pardösüler,dar kesimli,yüksek yakalı poplin ve ipek kumaştan bluz ve gömleklerin tamamlayıcısı olarak ön plana çıkıyor.

machka-2017-kis-koleksiyonuSonbahar-kış sezonuna uyum sağlayacak yelek,elbise ve pardösüler,içlerine giyilebilen boyundan bağlı bluzlarla şık bir tarza imza atıyor.Kürk yakalı mont ve kabanlarla birleşen parlak işlemeler ise zarif bir silüet görünümü veriyor.

machka-2017-kirmizi-elbise-pardesuGrogren kurdele detaylı veya fermuar kapamalı A kesim elbiseler ile vintage görünümü sağlarken düz kesimli ya da kruvaze A line etekler,feminen silüetleri yeni baştan tanımlıyor.Sneakerlarla kombinlenebilen bol kesim ve kuplu yüksek bel pantolonlar,sportif stil arayan hanımlar için ideal bir seçim oluyor.

machka-2017-murdum-giyim-modelleriOkyanusu andıran renk paletinin yanında kakao,kum rengi,devetüyü tonlarının;soğuk beyazlara,taş mavi ve grilere karıştığı koleksiyonda pelerinler,koza kollu gömlekler sanki masal diyarından kopup gelmiş gibi bir görünüm veriyor.

machka-2017-yeni-sezon-katalog-modelleriGündüzden geceye şıklık sunan lüks yünlü,angora yada moher karışımlı hafif trikolarda yer alan swarovski kristal ve taş işlemeler ile omuza atılabilen kaban ve ceketler,Machka‘nın klasikleri arasında koleksiyonda yer alıyor.

machka-2017-abiye-bluz-etek-modelleriZerafeti ve modern çizgisiyle güçlü bir Machka kadınını vurgulayan koleksiyon,2016/2017 Sonbahar-Kış sezonunda da iddialı olduğunu bir kez daha bizlere kanıtlıyor.

 

Bir Cevap Yazın