Markafoni’den En Şık Abiye Mezuniyet Elbiseleri

Markafoni’den Davete Hazır mısın? Kampanyası

sırt dekolteli siyah abiye maxi elbiseÖzel gecelerde renkleri ve modern tarzıyla sizi bulunduğunuz ortamın yıldızı yapacak elbiselerle buluşmaya hazır olun.Rahat ve aynı zamanda şık elbiselerin yer aldığı Markafoni’nin”Davete Hazır mısın” kampanyası,akıllardan silinmeyecek stillere imza atmak isteyenleri bekliyor.

sırt dekolteli kırmızı abiye elbiseLise ve üniversiteden mezun olacak genç kızlarımız için özel olarak hazırlanan abiye kıyafetler,Markafoni farkıyla sizlerle buluşuyor.Abiye elbise ve abiye tulum modellerinin yer aldığı kampanyada özellikle uygun fiyatlar dikkat çekiyor.

ince askılı siyah abiye tulumBaşta siyah olmak üzere bordo,saks,sarı,kırmızı,mor gibi renklerin ağırlıkta olduğu abiye elbiseler de zariflik ve şıklık ön planda…Daha çok maksi boylarda olan abiye elbiseler,özellikle cesur sırt dekolteleriyle göz dolduruyor.Çapraz bantlı,askılı,pencereli sırt dekolteleri özellikle cesur bayanlar için tasarlanmış.

sırt dekolteli mor uzun abiye elbiseRenk ve model çeşitliliğinin olduğu abiye kampanyasında tek sıkıntı,sürenin çok kısıtlı olması..Kampanya bugünden itibaren yalnızca 2 gün için geçerli..Bu yüzden çabuk davranmanız gerekecek.

sırt detaylı saks uzun abiye elbise36-42 beden aralığında olan abiye modellerinin fiyatları da 65 TL-140 TL aralığında değişiyor.

Bir Cevap Yazın