Mevra 2016 Tesettür Abiye Nişan Elbiseleri

Mevra 2016 kapalı abiye mezuniyet elbiseleriDüğün-nişan sezonunun açıldığı şu günlerde giyim markaları da peşi sıra en yeni abiye koleksiyonlarını çıkarmaya başladı.Sezon trendlerinin en güzel bir şekilde abiye tasarımlarına yansıtıldığını hepimiz yakından görüyoruz.Çoğu markanın moda trendlerini göz ardı etmeyip yeni sezon koleksiyonlarına farklı şekillerde bu trendleri uyguladığını görüyoruz.

Mevra 2016 tesetür mürdüm abiye mezuniyet elbiseleriTesettür giyim markalarında da durum değişmiyor,moda trendlerinin abiye tasarımlarında detaylı bir şekilde uygulandığını görüyoruz.Bu markalardan birisi de Mevra..Sarayın ihtişamını abiye elbiselerinde gözler önüne seren Mevra, gösterişli,modern ve şık tasarımlarıyla 2016 İlkbahar/Yaz sezonuna göz kırpıyor.

Mevra 2016 fuşya abiye kapalı nişan elbiseleriMevra 2016 yeni sezon abiye koleksiyonunda desenler,işlemeler,aplike modelleriyle birlikte kuşgözü detaylarını da kullanmasıyla koleksiyon zenginleşiyor.

Mevra 2016 yeni sezon abiye modelleriZerafetin en şık hali Mevra‘nın yeni sezon koleksiyonunda hayat buluyor.En şık,ihtişamlı Mevra abiye modellerine galerimizden yakından bakabilirsiniz.

Mevra 2016 Tesettür Abiye Nişan Elbiseleri” hakkında 2 yorum

    1. admin Yazar

      modanisa.com sitesinden ürünlerin fiyatlarına bakabilir,beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

      Cevapla

Bir Cevap Yazın