Minel Aşk 2016/2017 Sonbahar-Kış Abiye Koleksiyonu

sultanli-kadife-elbise-zumrut-minel-askMinel Aşk 2016/2017 sezonu abiye modelleri,romantik ve zarif silüete sahip tasarımlardan oluşuyor.Sonbaharın kasvetli havasına inat canlı renklerle yeni sezonu karşılayan Minel Aşk,tasarımlarında saf aşkı ve romantizmi yansıtıyor.

Her şey aşktan diyerek yola çıkan marka,tesettürlü genç kızların hayalindeki abiyelere kavuşmasını sağlıyor.Detaylardaki zerafet,abiyeleri minimal çizgisinden biraz olsun uzaklaştırarak şık tasarımlara dönüşmesini sağlıyor.

Minel Aşk yeni sezon abiye modellerinde sadece elbiseler yok.Abiye ferace modelleri de dikkatlerden kaçmıyor.İncili ferace ve double ferace modelleri abiye tarzıyla göz kamaştırıyor.

love-elbise-indigo-minel-ask

love-elbise-indigo-minel-ask

Boncuk işlemeli güpür aplikelerle romantik bir duruş sergileyen Love abiye elbise,hakim yaka kesimi sayesinde ekstra bir şıklık sunuyor.

nora-abiye-somon-minel-ask

nora-abiye-somon-minel-ask

Brokar desenin en romantik hali nora abiye elbisede..Tül jüponla kabartılmış modeli her adımda rahatlık sunarak keyifli bir stil yolculuğuna çıkarıyor.

nazar-abiye-elbise-gold-minel-ask

nazar-abiye-elbise-gold-minel-ask

Üst kısmı pul payet işlemeli nazar abiye elbise,özel günlerinizde bütün dikkatleri üzerinize çekecek.Hakim yaka ve astarlı olan bu abiye modeliyle ışıldayacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın