Mislina Tesettür Kapalı Abiye Elbise Modelleri

dantelli-abiye-elbise-vizon-mislinaNişan,düğün merasimlerinin bayramdan sonra artacağı malum..Nişanı,düğünü olacak gelin adayları ve bu özel günlerde ne giyeceğim telaşına girmiş tesettürlü hanımlar,Mislina‘nın kapalı abiye elbise modellerine bakarak nasıl bir abiye elbise alacağına karar verebilirler.

pullu-balik-abiye-elbise-saks-mislinaMislina’nın abiye elbise modellerinin çeşitli olması ve renk yelpazesinin geniş olması,tesettürlü bayanların çok hoşuna gidecek.Üstelik büyük bedenli hanımlara hitap eden abiye modelleri de mevcut..

payetli-abiye-elbise-saks-mislinaHer zevke ve bedene hitap eden Mislina abiye elbiseler,farklı kesim ve tarzıyla dikkat çekiyor.Dantel ve güpür detaylı,şifon detaylı,payetli ve pelerinli,incili abiye modelleri Mislina tasarımlarında ön plana çıkıyor.

dantelli-abiye-elbise-beyaz-mislinaPrenses kesim abiye elbiselerin yanısıra balık abiye elbiseler de Mislina‘nın 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda yer alıyor.Her yaştan hanıma hitap eden Mislina abiyelerle özel davetlerde ışıldayacaksınız.

Bir Cevap Yazın