ModaSelvim 2017 Tesettür Abiye Mezuniyet Elbise Modelleri

modaselvim kabarık etekli kuşaklı siyah-gold abiye elbise-200 TL

Genç kızlarımızın büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekledikleri mezuniyete çok az bir zaman kala tesettür giyim markalarında da bu konuda hareketlenmeler başladı.Yeni sezon koleksiyonlarında abiye modellerine de yer veren bu markalar,gösterişli ve şık abiyelerle tesettür bayanların dikkatini çekiyor.

modaselvim kuyruklu şarap rengi balık abiye elbise-150 TL

Tesettür giyim sektöründe 2013 yılından beri faaliyetlerine devam eden ModaSelvim,yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yoluna devam ediyor.Her türlü tesettür kıyafetleri bulabileceğiniz ModaSelvim’de büyük bedenli hanımlara yönelik olarak çok farklı kıyafetler de yer alıyor.

modaselvim flok baskılı kuyruklu abiye elbise-210 TL

İster balık abiye modelleri,isterseniz kabarık etekli tarlatanlı abiyeler,aradığınız her modelde abiye elbise bulabileceğiniz ModaSelvim’de fiyatlarda oldukça uygun diyebiliriz.Öyle uçuk kaçık fiyatları yok.

modaselvim siyah pul payetşi şifon kuyruklu abiye-220 TL

Kendilerine hem ekonomik hem de şık abiye elbise arayan genç tesettürlü bayanların imdadına ModaSelvim yetişiyor.Bu şık abiyelere modaselvim.com sitesinden ulaşabilirsiniz.Gelin hep beraber ModaSelvim 2017 tesettür abiye modellerine yakından bakalım.

Bir Cevap Yazın