Oleg Cassini 2016 Bahara Yakışan Gelinlik Modelleri

Oleg Cassini düşük omuzlu balo tipi gelinlikBaharın gelişiyle düğün sezonu açılırken,Oleg Cassini markası da bahara çok yakışan yeni gelinlik koleksiyonunu görücüye çıkardı.Bu sezon zengin detaylarla süslenen gelinlikler,sofistike bir görünüme bürünmüş.Koleksiyonda 3 boyutlu çiçek aplikeler,illüzyon efektleri,tüyler,kat kat tüller,İspanyol danteller,derin yaka ve sırt dekolteleri,düşük omuz ve kol detayları,uzun kuyruklar,zarif ve dar stiller ile toprak tonları dikkat çekiyor.

Oleg Cassini 2016 strapzlez gelinlik modelleri

Oleg Cassini balık etekli straplez gelinlikOleg Cassini,baharın doğadaki uyanışını yansıtan gelinlik modelleriyle bu sezon oldukça iddialı…3 boyutlu çiçek aplikeler küçüklü büyüklü formlarda gelinliklerde kullanılmış.Işıltılı boncuklarla oluşturulan bezemelerin yanı sıra geniş desenler, gelinliklere ayrı bir hava katmış.Hemen hemen her detayda kullanılan danteller de bu sezon oldukça popüler..

Oleg Cassini 2016 çiçek aplikeli brokar gelinlikOleg Cassini gelinliklerde dantel,tül,tül organze,şifon,mikado ve brokar kumaşlar kullanılmış.Belden kalçaya doğru kabaran volanlı etekler,zarif dantellerle süslü balık etekler,kat kat tüllerle kaplı A kesimler Oleg Cassini‘nin büyülü gelinlik dünyasında yer alıyor.

Oleg Cassini 2016 güpürlü gelinlikOleg Cassini 2016 straplez kabarık etekli gelinlikUçuş uçuş tüy detayları gelinliklerin eteklerinde yada bel kısmında başarılı bir şekilde kullanılmış.İllüzyon efektler ise gelinliklerin beden kısımlarında,yakalarda ve dekoltelerde kullanılarak farklı tasarım modeller ortaya çıkmış.

Oleg Cassini 2016 bahar gelinlik modelleriOleg Cassini 2016 düşük omuzlu gelinlikFarklı modellerde dantel kollar,omuzda yada düşük omuz olarak oldukça sık görülüyor.

Oleg Cassini 2016 uzun kuyruklu prenses gelinlikOleg Cassini 2016 pelerinli dar kesim gelinlikSon yıllardaki farklı renk tonlarındaki gelinlikler,dünyada çok ilgi görmeye başladı.Genelikle vintage tarzı uçuk toprak tonlardaki gelinlikler,Oleg Cassini’nin usta ellerinde birer sanat eserine dönüşüyor.

Oleg Cassini sırt dekolteli gelinlik modelleri 2016 Oleg Cassini 2016 yeni sezon romantik gelinlik modelleri

 

 

Bir Cevap Yazın