Pronovias 2017 Abiye Mezuniyet Partisi&Kokteyl Elbiseleri

Pronovias 2017 cocktail and ceremony nightdress collectionLise ve üniversiteden mezun olacak genç kızlarımız için şık abiye elbiseler Pronovias‘ta,,,Abiye elbise ve gelinlik satışı yapan marka,şık ve zarif abiye elbiselerle göz kamaştırıyor.2017 yeni parti&kokteyl elbisesi koleksiyonuyla dikkatleri çeken marka,mini ve maksi boylardaki abiye elbiselerle mezuniyet partisi için elbise arayışına giren genç kızlarımız için harika seçenekler sunuyor.

Pronovias 2017 mezuniyet parti elbiseleriRenk yelpazesinin oldukça geniş olduğu abiye koleksiyonunda siyah,mavinin tonları,morun ve pembenin tonları,kırmızı,mercan,sarı,turuncu,gold gibi renkler yer alıyor.Krep,şifon gibi kumaşlara danteller,çiçek ve yaprak işlemeleri,taş işlemeler,çiçek aplikeleri eşlik ediyor.

Pronovias 2017 parti ve nikah elbiseleri

Pronovias 2017 siyah kabarık etekli balo elbisesiMezuniyet partisi ve kokteyl partler için tasarlanan romantik ve şık abiye elbiseler,her zevke hitap ediyor.Aradığınız abiyeyi Pronovias‘ta bulacaksınız.

Pronovias 2017 uzun abiye parti elbiseleriİstanbul’da Nişantaşı,Bağdat Caddesi ve İstinye Park AVM‘de 3 ayrı mağazası bulunan marka,gelinlik ve abiye modelleriyle alıcılarını bekliyor.

Pronovias 2017 Yeni Parti&Kokteyl Elbiseleri

Bir Cevap Yazın