Pronovias 2017 En Zarif Gelinlik Modelleri

Pronovias 2017 göğüs dekolteli gelinlik modelleriAbiye elbise ve gelinlik modellerinde farklı tasarım modelleriyle göz kamaştıran Pronovias, 2017 sezonu gelinlik koleksiyonuyla adından söz ettiriyor.Gelinlik Koleksiyonunda bolca kullanılan güpür ve dantel detaylar modellere romantik bir hava katıyor.Ayrıca gelinlik modellerinin çoğunda dizlere kadar dapdar,dizlerden sonra hafif bollaşan gelinlikler yer alıyor.Prenses kesim kabarık etekli gelinliklerin yanı sıra balık etekli gelinlikler de 2017 sezonunun gelinlik trendlerini oluşturuyor.

Pronovias 2017 krep saten gelinlik modelleriGelinlik modellerinde kalitenin ve zarifliğin birleştiğini görüyoruz.Tasarımlar ve kullanılan kumaşlar dünyanın dört bir köşesindeki gelinlerin başını döndürecek.Feminenliğin vurgulandığı birçok farklı tarz Pronovias 2017 gelinlik koleksiyonunda yerini alıyor.

Pronovias 2017 prenses kabarık etekli gelinlik modelleriFarklı tarza ve zevke sahip olan Pronovias 2017 Gelinlik Modelleri,gelin adaylarını bekliyor.

Pronovias 2017 modası gelinlik koleksiyonu modellerini galerimizde bulabilirsiniz.Daha büyük görüntü için resimlerin üzerine tıklayınız.

 

Bir Cevap Yazın