Tekbir 2017 Yeni Sezon Eşarp Modelleri

esra11274-twill-ipek-esarp-visne-tekbirTekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda yer alan birbirinden şık eşarp modelleri ile göz kamaştırıyor.Zengin model ve renk seçeneğine sahip Tekbir eşarplar,farklı beğenilere sahip tasarımlarıyla tesettürlü hanımların kalbini kazanıyor.

esra11278-twill-ipek-esarp-siyah-tekbirİpek eşarplar ve tiwil ipek eşarplar,göz alıcı desenleriyle ve canlı renkleriyle özellikle genç hanımların gözdesi olacak.Her ten rengine uyum sağlayan eşarp modelleriyle yeni sezonda dikkatleri üzerine çeken Tekbir,kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.Günlük hayatınızda özellikle iş hayatınızda her kombininize uyum sağlayacak eşarp modelleriyle Tekbir bu sezon da iddialı..

han111-78-twill-ipek-esarp-kirmizi-bejDesen olarak zincir desenler,geometrik desenler,puantiyeler ve çiçek desenlerinin kullanıldığı Tekbir 2017 yeni sezon eşarp modelleri bu sezonda da revaçta olacak.

han111-080-ipek-esarp-yesil-tekbirİpek dokusunun zarifliğiyle sizlere şıklık katacak Tekbir eşarplarını online satış mağazasından satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın